12 LAT NASZEJ AKADEMII - 2014

12 LAT NASZEJ AKADEMII – 2014

W sobotę 13 grudnia 2014 roku, odbyło się przyjęcie z okazji 12-lecia naszego Kwon.
Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnym pokazem Hung Gar Kung Fu naszych uczniów i Si Fu Marcina Jóźwiaka. Podczas pokazu wykonywane były fragmenty z form pojedynczych i podwójnych naszej linii przekazu.

Po pokazie nastąpił uroczysty moment w którym trzech Si Hing (asystentów), będących adeptami stylu tj. Kazimierz Józefiak, Mirosław Baściuk i Dariusz Kłeczek otrzymali z rąk Si Fu Marcin Jóźwiak stopnie mistrzowskie w stylu Hung Gar Kuen.
Młodzi mistrzowie po ceremonii podziękowali swojemu mistrzowi za lata treningu, włożony trud i czas w ich edukację, przekazując również tradycyjne „LeiSe” – podziękowanie na ręce Si Fu.

Po 12 latach doczekaliśmy się w naszej szkole i linii przekazu kolejnego pokolenia mistrzów. To wspaniała i radosna chwila. Mamy nadzieję że w przyszłości kolejnii Si Hing dołączą do tego grona. Następnie przyszedł czas na poczęstunek, wspomnienia z tych.

Gośćmi honorowymi imprezy była Si Mo Katarzyna Jóźwiak (żona Si Fu) oraz Aleksander Wierzbiński (przyjaciel i pierwszy nauczyciel medycyny chińskiej Si Fu).

Poniżej kilka zdjęć z uroczystości.

Pin It on Pinterest

Share This