WIZYTA MISTRZA AMBROSE KWOK KEUNG’A CHIU – 21-29.10.2015

WIZYTA MISTRZA AMBROSE KWOK KEUNG’A CHIU
21-29.10.2015

W dniach 21-29.10.2015 na zaproszenie Si Fu Marcin Jóźwiak przyjechał do Polski jego nauczyciel Si Gung Ambrose Chiu. W tym czasie mistrz brał udział w treningach Hung Gar Kung Fu prowadzonych w naszej Akademii, dzielił się wiedzą i doświadczeniem, związana z treningiem w tym: ćwiczenia podstawowe, formy, formy podwójne, bronie, aplikacje technik, różne rodzaje treningu. Spotkał się również w węższym gronie asystentów Si Fu Marcin Jóźwiak, gdzie opowiadał o historii, tradycji o tym jak wygląda hierarchia linii, jakie są zwyczaje i jego zalecenia dla kolejnego pokolenia mistrzów. Tu warto nadmienić że trzech ucznów Si Fu Marcina Jóźwiaka w poprzednim roku otrzymało stopnie mistrzowskie w stylu Hung Gar Kuen.  Si Gung Ambrose Chiu wyraził nadzieję że w najbliższej przyszłości pozostali asystenci dołączą do grona mistrzów.
Ponadto wiele Si Gung mówił o podejściu do tradycyjnego treningów zarówno uczniów i nauczycieli. Również o zdrowotnych efektach treningu tradycyjnego niezależnie od wieku osób ćwiczących.
Był to również czas w którym Si Fu Marcin Jóźwiak wraz z Si Gungiem Ambrosem Chiu spędzili wiele godzin na wspólnym treningu indywidualnym i konsultacjach.

Na koniec duże podziękowania dla osób, które wsparły i pomogły w organizacji przyjazdu mistrza.
To dzięki waszej pomocy wszystko wyszło tak dobrze.

Treningi grupy zaawansowanej z udziałem Si Gung’a Ambrose Chiu

Treningi grupy średniej i początkującej z udziałem Si Gung’a Ambrose Chiu

Pin It on Pinterest

Share This